#

LİSE OKUL TEMSİLCİLERİ KAMPIMIZ PENDİK’TE YAPILDI

Genç ÖNDER Lise Teşkilatlanma Kampı, Pendik Kurnaköy Gençlik Kamp Alanında yapıldı. İki gün süren kampa imam hatipli öğrenciler iştirak etti.

Kampta öğrenciler kamp liderleriyle grup görüşmeleri yaparak projeler tasarladı, seminerlere katıldı, tefekkür yürüyüşü, okçuluk gibi sportif faaliyetlerle modern hayatın stresinden uzaklaştı.

Projeler gözden geçirildi

İstanbul’daki imam hatip liselerinde Genç ÖNDER teşkilatlanmasını sağlamak, öğrencilerin okullarında yapacakları projelerle ilgili beyin fırtınası yapmasına katkıda bulunmak ve öğrencilere dava şuuru aşılamak amacıyla düzenlenen program 20-22 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Öğrencilerin teşkilatlanma ile ilgili konularda daha fazla bilgi edinmesi, sene içinde okullarında gerçekleştirmek için yeni projeler tasarlamaları ve bu projeler ile ilgili fikir alışverişi bulunmalarına katkı sağlanmış oldu. Ayrıca farklı imam hatip liselerindeki öğrencilerin kardeşlik bağları da pekiştirildi.

Şule Yüksel Şenler’i dinlediler

Kampa AK Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat katılarak “28 Şubat dönemi ve imam hatip şuuru” ile ilgili öğrencilere bir konuşma yaptı. Ayrıca programa ÖNDER Genel Başkan Danışmanı Demet Tezcan da iştirak ederek Şule Yüksel Şenler ile ilgili seminer verdi. Bunun yanında Kardeşlik Gecesi Programına ise ÖNDER Yönetim Kurulu üyelerinden Gülten Demir Bilen, Zeynep Tuna ve Esra Özdil katılarak öğrencilerle imam hatipli olma konusunda hasbihal ettiler.