#

Kardeşim Dedim Tuzla Kampını Geride Bıraktı

Kardeşim Dedim Yaz Kampımız, İstanbul ve çevre illerden gelen imam hatip lisesi öğrencilerinin katılımıyla Tuzla’da yapıldı.

Genç ÖNDER’in organize ettiği Kardeşim Dedim Tuzla Yaz Kampı, Gençlik ve Spor Bakanlığı İstanbul Tuzla Ömer Halis Demir Doğa Kampı’nda 25-29 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Liseye yeni başlayan öğrencilerin katıldığı kampta gençler bir taraftan akranlarıyla sosyalleşirken bir taraftan sanat, spor ve eğitimle dolu dolu anlar yaşadı.

Sosyalleşerek Eğleniyorum

Öğrencilere yaz tatilinde eğlenceli ve keyifli bir vakit geçirtmek ve sosyalleşmelerine destek olmak için yapılan kampta paintbal, okçuluk, macera parkuru, zipline, tırmanma duvarı, halı saha, voleybol gibi etkinlikler gerçekleşti. Sosyalleşerek öğreniyorum teması altında yapılan kampa Maarif Vakfı Hizmet İçi Eğitim ve Yetenek Geliştirme Daire Başkanı Ali Çiçek ile Sosyal Kültürel Faaliyet ve Rehberlik Daire Başkanı Hamza Özdemir katıldı. Ali Çiçek ‘’İmam Hatip Kimliği’’, Hamza Özdemir ise ‘’Geçmişten Geleceğe İmam Hatipliler’’ adlı söyleşiler gerçekleştirdi