#

Kardeşlik

Kardeşlik

Cahit ZARİFOĞLU’nun “Kardeşim Dedim, Acılarıma da Kardeş Olur musun” dizelerinden kamplarımıza adını veren ilhamla yalnızca kamp süresince değil uzun soluklu bir kardeşlik iklimi oluşturmaya çalıştığımız kamplarımızda nice dostluklara yelken açılmış ve bir çok ilden bir çok kardeş edinme fırsatı yakalanmıştır. Biz inanıyoruz ki akıp giden hayatımızın, gündelik problemlerimizin, asla sonunun gelmeyeceğine inandığımız tüm dertlerimiz ve fani olan tüm beşeri olgu ve olayların ötesinde baki kalacak olan yegane unsur bir kimseye “kardeş” olabilmek ve “kardeş” kalabilmektir.
Lider ekiplerimizle birlikte “Bir mümin kendisi için istediğini kardeşi için istemedikçe gerçek iman etmiş olamaz” düsturunca tüm kamplarımızı icra etmekte olup, yaşamaktan haz alıp, öğrenmekten asla geri kalmayacağımız her şeyi kardeşlerimize sunmak derdindeyiz.
Genç Kardeşim sakın unutma!
Bu kamplarımızda eğlenecek, gülecek, yorulacak, öğrenecek, yaşayacak çok şey bulunacak ancak hepsinden öte bu kamplarımızda edinip; acılarını paylaşıp, sevinçlerini yaşayacağın onlarca kardeşin olacak.